Lech zwieszony w prawach zawodnika

Wydział Dyscypliny PZPN wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec Piotra Lecha z Górnika Zabrze w związku z zachowaniem tego zawodnika w meczu z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Bramkarz zabrzańskiego klubu został wezwany na najbliższe posiedzenie wydziału 10 listopada, na którym złoży wyjaśnienia w tej sprawie. Do czasu zakończenia postępowania postanowiono zastosować środek zapobiegawczy w postaci zwieszenia w prawach zawodnika. Trzema meczami dyskwalifikacji w zawieszeniu na sześć miesięcy oraz pięcioma tysiącami złotych ukarano bramkarza Wisły Kraków Radosława Majdana za niesportowe zachowanie w meczu z Odrą Wodzisław.

Natomiast na dwa mecze za czerwoną kartkę w spotkaniu z Górnikiem Zabrze zdyskwalifikowany został piłkarz Dyskobolii Radosław Sobolewski.

źródło: PZPNRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]