Laskowski, Rambo i Sala wrócą do Górnika

Trzej piłkarze Górnika Zabrze wypożyczeni do trzecioligowego Lecha Zielona Góra (Tomasz Laskowski, Diego Rambo i Dawid Sala) powrócą do Górnika po zakończeniu rundy jesiennej trzeciej ligi - czytamy w Gazecie Wyborczej.
» Co z Wojciechem Okińczycem, Krzysztofem Wierzbickim i Piotrem Leciejewskim, którzy przyszli do Górnika z Lecha. Czy wrócą do Zielonej Góry?
Dyrektor Lecha Zielona Góra Marek Czerniawski: - Uważam, że to prawdopodobne rozwiązanie. Jeżeli nie wywalczą sobie miejsca w składzie Górnika, a póki co trudno mówić, że sobie wywalczyli, w pierwszej kolejności wykonają ruch powrotny.
» To, że Okińczyc zadebiutował w ligowym spotkaniu nie odcina mu automatycznie drogi powrotnej do Lecha?
- Nie. O wszystkim zadecyduje trener Górnika. Jeśli uzna, że wiosną nie będzie miał pożytku z tego, czy innego zawodnika, to w jakim celu zatrzymywać ich w klubie.

źródło: Gazeta Wyborcza / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]