Górnik podpisał umowę sponsorską z Expekt.com

Na stadionie Górnika pojawiły się reklamy firmy Expekt.com. – Podpisaliśmy umowę sponsorską na rok. Ile dostaniemy w zamian? Powiem, że całość kontraktu pokryje nam pensje dla drużyny w jednym miesiącu – mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński.
Expekt.com Ltd to międzynarodowa grupa bukmacherska (kapitał skandynawski) z siedzibą na Malcie. Firma zadebiutowała w roku 1999 i stawia sobie za cel zdobycie pozycji lidera na rynku zakładów bukmacherskich, świadczącym globalne usługi. Oferuje serwis w 19 językach, w tym po polsku.
Na strojach piłkarzy Górnika zawitała także reklama firmy Blachy Pruszyński, ale zabrzański klub nic z tego nie ma, bo prawa do tego miejsca na strojach posiada producent sprzętu, firma Tico.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]