Więcej o dzisiejszym meczu z Radomiakiem w PP

Wszyscy, którzy przyjdą dziś na pucharowe spotkanie zabrzan z II-ligowym Radomiakiem przy zakupie biletu w symbolicznej cenie 5 złotych dostaną specjalny prezent. Prezes Górnika Zbigniew Koźmiński nie chce zdradzić co nim będzie.
– Wtedy nie byłoby niespodzianki. Myślę jednak, że to ciekawy i fajny gadżet związany z piłką. A my chcemy zachęcić widzów do przyjścia na stadion – mówi sternik klubu. 
Najlepszym prezentem dla kibiców byłaby oczywiście wysoka zaliczka drużyny przed rewanżem w Radomiu. Ot, tak przekonujące zwycięstwo, jakie w sobotę nad 15. zespołem II ligi odniosło Zagłębie Sosnowiec – 4:0. Górnicy będą musieli jednak grać atakiem pozycyjnym, co nie bardzo im wychodziło przez długie minuty w ostatnim meczu przeciwko występującemu w osłabieniu Lechowi.
– Pewne wnioski z Poznania zostały poczynione. Musimy skupić się na tym, żeby bramek nie tracić i jednocześnie starać się je zdobyć. Zwycięstwo jest nieodzowne, ale nie możemy liczyć goli już przed meczem – zastrzega trener Marek Wleciałowski.
Szkoleniowiec zapowiada kilka zmian w składzie i okazję gry dla tych, którzy w lidze na boisku spędzali dotąd mniej czasu. Wciąż jednak nie są brani pod uwagę dwaj Senegalczycy, których certyfikaty jakoś nie mogą trafić do Polski. Nie zagrają także powołani do juniorskich reprezentacji napastnik Kamil Król i bramkarz Piotr Leciejewski. Wydawało się, że wróci po kontuzji Tomasz Prasnal, ale wczoraj przebywał w Warszawie na badaniu rezonansem magnetycznym i to raczej przekreśla jego szanse.
– Trzon zespołu zostanie zachowany, lecz kilku piłkarzom chciałbym przyjrzeć się podczas meczu, bo sam trening tego nie zastąpi – podkreśla Wleciałowski.
Być może już wkrótce piłkarze, którzy dotąd nie mieścili się w meczowej kadrze będą ogrywać się w III-ligowej Walce. Górnik jest bowiem bliski podpisania z sąsiadem umowy o klubie patronackim.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]